Apartament

Podajemy dokładne współrzędne geograficzne ponieważ w Hiszpanii (podobnie jak we Włoszech) pojęcie „adres” jest nieco inaczej rozumiane niż np. w Polsce i często, zwłaszcza poza obszarami typowo miejskimi, podaje się nazwę urbanizacji (osiedla) oraz numer, bądź nawet kilometr na drodze wiodącej z–do. Wówczas użycie nawigacji bardzo ułatwia sprawne odnalezienie celu podróży.
Zapis stopnie/minuty/sekundy: N 37 56' 20,63'', W 0 44' 28,62''
(stosowany w nawigacjach);
Zapis dziesiętny: 37.939063, -0.741282
(stosowany na mapach Google).

TU MAPA Z DOKŁADNĄ LOKALIZACJĄ

Apartament

znajduje się na parterze i mogą w nim mieszkać maksimum 4 osoby. W skład apartamentu wchodzą: salon, sypialnia z łóżkiem małżeńskim, sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi, łazienka (suszarka do włosów, ręczniki do codziennego użytku, a także plażowe) , w pełni wyposażona kuchnia (ekspres do kawy, czajnik elektryczny, sokownik, toster, garnki, naczynia) oraz zaplecze z pralką. Przed apartamentem znajduje się duży taras z owalnym stołem i krzesłami, leżaki do opalania, stolik kawowy oraz parasol. Do dyspozycji gości są też składane krzesełka plażowe. W salonie oraz w sypialniach jest klimatyzacja a dodatkowo wentylatory pod sufitem. Do Państwa dyspozycji w salonie jest telewizor z kanałami telewizji hiszpańskiej i angielskiej, odtwarzacz DVD, gry planszowe, książki. Do dyspozycji gości są też cztery rowery.
Na terenie osiedla znajduje się ogrodzony teren rekreacyjny z basenem, na który wstęp mają wyłącznie mieszkańcy okolicznych apartamentów – Państwo będziecie mogli z niego korzystać do woli.

salon

Więcej fotografii w zakładce Galeria