Rezerwacja

Zasady dokonywania rezerwacji

Warunkiem rezerwacji jest dokonanie wpłaty w wysokości minimum 30% wartości zamawianych noclegów. Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej 7 dni przed przybyciem. Prosimy o przemyślane decyzje gdyż w przypadku rezygnacji nie zwracamy wpłaconych kwot.

Do kosztów pobytu należy doliczyć sprzątanie końcowe 60 EUR. Kaucja w wysokości 200 EUR jest płatna na miejscu. Kaucja zostanie Państwu zwrócona w całości jeśli nic nie zostanie zniszczone.

Płatność

Wpłaty należy dokonywać po mailowym lub telefonicznym uzgodnieniu i zatwierdzeniu terminu rezerwacji. W tytule przelewu prosimy podać nazwę apartamentu Parque del Duque, ustalony termin rezerwacji oraz nazwisko osoby rezerwującej. Wpłaty należy dokonywać na następujący rachunek bankowy:
rachunek walutowy (EUR) w Hiszpanii
IBAN: ES79 0081 0621 6100 0183 6391
BIC/SWIFT: BSABESBB

Zalecana kolejność czynności „od rezerwacji do wakacji”

1. W zakładce Kalendarz sprawdź, czy termin jest wolny.
2. Sprawdź czy są miejsca w samolocie w obie strony.
3. Skontaktuj się z nami (telefon lub email) i dokonaj wstępnej rezerwacji.
4. Kup bilety na samolot.
5. Wpłać 30% wartości zamawianych noclegów – rezerwacja zostaje potwierdzona.
6. Zamów transfer z lotniska lub zarezerwuj samochód w wypożyczalni.
7. Na 7 dni przed przyjazdem wpłać resztę kwoty.

Do całkowitego kosztu pobytu należy dodać 60 EUR za sprzątanie końcowe.

Przy pobytach dłuższych niż 2 tygodnie udzielamy rabatu.

Nie podnosimy ceny na pobyt w okresie Świąt Wielkanocnych, majowego weekendu, Świąt Bożego Narodzenia – obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

Najpóźniej w chwili przybycia do apartamentu wymagane jest wpłacenie depozytu 200 EUR, który zostanie Państwu zwrócony w całości jeśli w momencie wyjazdu nie będzie zniszczeń. Depozyt może być wpłacony gotówką naszemu przedstawicielowi przekazującemu Państwu klucze. Jeśli chcecie Państwo korzystać z rowerów, cena wynajmu za tydzień wynosi 10 EUR od roweru, wymagane jest także wpłacenie po 50 EUR depozytu zwrotnego.